zavřít

Shadow of the Tomb Raider představuje pokročilé stealth systémy v drsné džungli

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Video autor: Adam Homola Komentáře: 0

Poslední díl prequelové trilogie s názvem Shadow of the Tomb Raider vyjde už v září a byla to právě E3, kde jsme dostali nejen nové obrázky, ale především spoustu záběrů ze hry. A k tomu ještě solidní trailer navrch. V nové Laře se podíváte mimo jiné do husté a nebezpečné džungle, a pokud budete hrát alespoň trochu stealth, bude se vám nový systém „Becoming One with the Jungle“ zamlouvat.

V podstatě jde o glorifikovaný výraz pro několik stealth mechanik a prvků, které v nové hře najdete. Jde o využívání všeho, co je kolem vás k vašemu prospěchu a k neprospěchu nepřátel. To znamená kapradí, porosty, stromy, bahno... Můžete například pronásledovat nepřátele na stromech, pak do jednoho z nich střelit speciální otrávený šíp, a poblázněný nepřítel začne ve strachu střílet po svých kamarádech.

Nebo lze do někoho vystřelit šíp s lanem, přitáhnout si nebohou oběť na větev, z druhé strany se na druhém konci lana zhoupnout a nepřítele ručně vyřídit. Možností bude mnohem víc, ale nikdo vám samozřejmě nebrání ani v přímočarém střílení.

Konec Shadow of the Tomb Raider bude pro Laru zásadní a definující moment, kdy se z mladé, nejisté a málo zkušené archeoložky stane konečně ta Lara Croft, kterou známe z původních her z devadesátých let.

Shadow of the Tomb Raider vyjde už 14. září, a to na PC, PlayStation 4 a Xbox One. Na nové obrázky z E3 se můžete podívat v galerii na kartě hry.

Tagy: akční dobrodružný Tomb Raider Lara Croft third person

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.