zavřít

Scalebearer z Quake Champions drtí nepřátele jen vahou svého těla

Windows

- Video autor: Adam Homola Komentáře: 0

Uzavřená betaverze Quake Champions se blíží a Scalebearer je (vedle nedávno představené Nyx) jedním z hrdinů, které si v ní budete moct vyzkoušet. Scalebearer teď dostal nový profilový obrázek a hlavně video, v němž se můžete na jeho aktivní i pasivní schopnost podívat v pohybu. S tímhle hrdinou se nebudete, na rozdíl od Nyx, nijak schovávat, a naopak půjdete po nepřátelích střemhlav. Někdy doslova.

Aktivní schopností Scalebearera je Bull Rush. Tu jsme mohli vidět už v úplně prvním videu a teď nám ji vývojáři představují i v novém traileru. Bull Rush je dlouhý výpad dopředu, v podstatě běh, během kterého Scalebearera jen tak nezastavíte a jeho nezastaví ani v cestě stojící hrdinové. Pokud se mu totiž připletete pod nohy, bude z vás jen mastný flek.

Jeho pasivní schopností je Heavyweight, kdy Scalebearer využívá svou váhu k rozdrcení nepřátel. Quake Champions sice není tak „prostorová“ akce jako třeba LawBreakers, ale pořád tu máte dostatek ramp, říms, balkonů, skákacích plošin a podobných věcí, u kterých si prostě musíte hlídat nejen záda, ale taky všechno, co se děje nad vámi.

A i kdyby nebyla v okolí žádná skákací plošina, můžete se Scalebearerem udělat starý dobrý rocket jump a dopadnout na nepřítele. Výsledek bude podobný jako v případě Bull Rush – mastný flek. Uzavřená beta bohužel ještě datum spuštění nemá, ale přihlásit se do ní můžete na oficiálním webu hry.

Tagy: online akční sci-fi multiplayer FPS

Zdroje: Bethesda.net

Novinky na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.