zavřít

Scalebearer z Quake Champions drtí nepřátele jen vahou svého těla

PC

- Video autor: Adam Homola Komentáře: 0

Uzavřená betaverze Quake Champions se blíží a Scalebearer je (vedle nedávno představené Nyx) jedním z hrdinů, které si v ní budete moct vyzkoušet. Scalebearer teď dostal nový profilový obrázek a hlavně video, v němž se můžete na jeho aktivní i pasivní schopnost podívat v pohybu. S tímhle hrdinou se nebudete, na rozdíl od Nyx, nijak schovávat, a naopak půjdete po nepřátelích střemhlav. Někdy doslova.

Aktivní schopností Scalebearera je Bull Rush. Tu jsme mohli vidět už v úplně prvním videu a teď nám ji vývojáři představují i v novém traileru. Bull Rush je dlouhý výpad dopředu, v podstatě běh, během kterého Scalebearera jen tak nezastavíte a jeho nezastaví ani v cestě stojící hrdinové. Pokud se mu totiž připletete pod nohy, bude z vás jen mastný flek.

Jeho pasivní schopností je Heavyweight, kdy Scalebearer využívá svou váhu k rozdrcení nepřátel. Quake Champions sice není tak „prostorová“ akce jako třeba LawBreakers, ale pořád tu máte dostatek ramp, říms, balkonů, skákacích plošin a podobných věcí, u kterých si prostě musíte hlídat nejen záda, ale taky všechno, co se děje nad vámi.

A i kdyby nebyla v okolí žádná skákací plošina, můžete se Scalebearerem udělat starý dobrý rocket jump a dopadnout na nepřítele. Výsledek bude podobný jako v případě Bull Rush – mastný flek. Uzavřená beta bohužel ještě datum spuštění nemá, ale přihlásit se do ní můžete na oficiálním webu hry.

Tagy: online akční sci-fi multiplayer FPS

Zdroje: Bethesda.net

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.