zavřít

S předobjednávkou Far Cry Primal si můžete zahrát za krvežíznivého mamuta

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Video autor: Honza Konfršt Komentáře: 0

Nový trailer k Far Cry Primal láká k předobjednávce hry. Za ní dostanete triptych misí Legend of the Mammoth. V něm si v zahrajete za legendárního, smrtícího a veskrze úžasného mamuta, který si to jde vyříkat s lidskou rasou.

zdroj: Archiv

Čtete správně – po požití tajemného lektvaru se vtělíte do kůže (nebo spíše do srsti) dávno vyhynulého giganta. Každá ze tří misí má příběhový základ, i když byste to možná od mamuta nečekali. V té s názvem Duel of the Beasts se postavíte mocnému nosorožci. V Trapped Elder zachraňujete stařešinu svého mamutího kmene a nakonec v Hunt the Hunters se postavíte zkáze svého druhu - lidem.

To bude asi nejzábavnější část, protože po pravěkých lovcích dupete, drtíte je nohama i svým chobotem a samozřejmě můžete i vítězoslavně troubit. Celkově jde o příjemnou, bizarní jednohubku, která vám vydrží cca hodinku. Far Cry Primal vychází 23. února na PS4 a Xbox One a o týden později na PC.

zdroj: Archiv

Tagy: pravěk akční survival Far Cry mamut

Zdroje: PC Gamer

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.