zavřít

S Enhanced edicí rozšíří Dying Light i systém výzev a úkolů Bounties

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Ačkoliv komunita kolem Dying Light žije především blížícím se datadiskem Following, nesmíme zapomínat, že 9. února vyjde Enhanced Edition hry, která krom základní hry a všech DLC včetně The Following nabídne majitelům původní hry nový obsah zdarma bez nutnosti si cokoli kupovat. Jedním z nových prvků, které mají být součástí bezplatného updatu, jsou třeba Bounties.

Bounties jsou výzvy a úkoly, které mají ozvláštnit vaše každodenní přežívání ve světě plném zombií. Bounties se dělí na tři druhy - první většinou splníte prostým hraním a spadá sem třeba určitý počet dekapitací, úspěšných úniků před zombiemi apod. Dalším druhem jsou každodenní úkoly, kvůli kterým už musíte vyvinout nějakou činnost a většinou je nesplníte mimochodem při plnění misí.

Video uvádí příklad denního úkolu „vyšplhej na nejvyšší budovu“, což obnáší v první řadě zjistit, která budova je nejvyšší, následně se na ní musíte dostat a to vše zakončit seskokem, který musíte přežít. Za splnění úkolu na vás čeká odměna v podobě zkušenostních bodů. Posledním typem Bounties jsou pak tradiční komunitní úkoly, na kterých se podílí celá herní komunita. Spadá sem zabití milionu zombií apod. Bounties se objeví ve hře 9. února, kdy Enhanced Edition vyjde pro PC, PS4 a Xbox One.

Tagy: zombie sandbox

Zdroje: tisková zpráva

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.