zavřít

Rozšíření Crimson Curse pro Gwent se připomíná zakrváceným trailerem

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Video autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Gwent se na konci měsíce dočká své první velké expanze s novými kartičkami a zaměřením na frakci monster. To neznamená, že zbylé čtyři ostrouhají, ale že se tematika motá kolem upírů, krvavých úplňků a ostrých drápů i tesáků. Tlakové obvazy s sebou, jednou z nových mechanik je totiž krvácení. Po pomstě žízní především Dettlaff, kterého si můžete pamatovat z datadisku O víně a krvi ke třetímu Zaklínači.

Coby monstra můžete zaseknout tesáky do protihráčů a o cenné body je díky proudící krvi pravidelně obírat. Některé stvůry dokážou i přes primitivní mozky dokonce spolupracovat, což znamená hlubší rány, víc krve, delší hojení. A víc bodíků pro vás. Všechny ostatní frakce zase proti krvežíznivým stvůrám dostanou nové formy obrany. Mimo upírů hrají v dodatku prim hlavně dryády. A Toussaint.

Spolu s trailerem se na oficiálním Twitteru Gwentu objevilo taky množství nových karet i s popisky, co na herním poli způsobí. Kartičky si můžete prohlédnout v naší galerii. Gwent: Crimson Curse s více než stovkou nových karet vychází 28. března pro PC, Xbox One a PlayStation 4.

Tagy: Zaklínač (série) fantasy upíři karetní

Zdroje: Twitter

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.