Rozmáchlý trailer na Battlefleet Gothic: Armada ukazuje brutální střet Chaosu a Imperial Navy
zdroj: Archiv

Rozmáchlý trailer na Battlefleet Gothic: Armada ukazuje brutální střet Chaosu a Imperial Navy

20. 4. 2016 19:15 | Video | autor: Adam Homola |

Vesmírná real-time strategie Battlefleet Gothic: Armada vychází už zítra (21. dubna) a pozornost nerozhodných hráčů se tvůrci snaží přitáhnout obsahově rozmáchlým trailerem s masivní bitvou mezi loďstvy Imperial Navy a Chaosu o Port Maw. Vlastně, i když si hru v nejbližší době pořídit neplánujete, stojí video za dvě minuty vašeho času. Poletující kamera prezentuje střet monumentálních lodí bez jediného střihu z různých úhlů a díky doprovodnému komentáři se záběrům daří navodit dojem monumentálnosti, na který tvůrci sází.

Přestože Imperial Navy dostávají poměrně brutálně na frak a v jednu chvíli velí k ústupu, na konci se jako záchrana zjeví spojenecké loďstvo Space Marines, které by poměr sil v bitvě mohlo zvrátit. Ale další vývoj bitvy už si musíte domyslet sami. Podstatné je, že tvůrci vůbec poprvé Space Marines předvedli, protože v základní hře tahle frakce nebude, stejně jako ještě jedna další - zatím tajná.

zdroj: Archiv

Space Marines i zmíněnou neoznámenou frakcí dostanou bezplatně všichni hráči, kteří si Battlefleet Gothic: Armada předobjednají, potažmo si hru zakoupí nejpozději do dvou měsíců po vydání plné verze. Později bude flotila Space Marines dostupná jako placené DLC. Stránku hry na Steamu najdete za tímto odkazem. A brzy od nás můžete čekat i recenzi, abyste věděli, jestli rozmáchlost bitev není jedinou předností tohoto titulu.

Nejnovější články