zavřít

Režisér Tron: Legacy a Oblivion natočil pro Bungie hraný trailer na Destiny

PlayStation 4 PlayStation 3 Xbox 360 Xbox One

- Video autor: Adam Homola Komentáře: 0

Tvůrci ambiciózní sci-fi akce Destiny neustávají s publikováním spousty videí, která předchází vydání hry v průběhu příštího týdne. Třeba už před čtrnácti dny vyšel "launch" trailer (i když obvykle vychází až v den vydání) a nyní Bungie servírují další trailer, tentokrát ovšem hraný a navíc z "pera" hollywoodského režiséra.

O rozpohybování partičky Guardianů v novém videu se postaral pan Joseph Kosinski. Nejznámější jméno v Hollywoodu to není, ale o jeho dvou celovečerních filmech jste minimálně slyšeli a možná je i viděli. Debutem byl pro Kosinskiho v roce 2010 Tron: Legacy a minulý rok si s Tomem Cruisem střihnul sci-fi Oblivion.

Od příprav dalšího Trona si Kosinski odskočil právě k režii dvouminutového traileru na Destiny, který se sice povedl, ale třeba hraný trailer na Titanfall byl efektnější. Stačí ale zabrousit po internetu a hned najdete dílo šikuly, který trailer na Destiny přestříhal, nasadil na něj zvukovou stopu z Guardians of the Galaxy a výsledek je hned o fous lepší.

Destiny vychází 9. září na PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xboxu 360.

Tagy: online akční sci-fi multiplayer FPS first person

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.