zavřít

Retro GamesPlay – I Have No Mouth, and I Must Scream

iPad iPhone Android Windows iOS

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Šílenství. Znásilnění. Paranoia. Genocida. To jsou jen některá z témat, kterými se zabývá hororová adventura I Have No Mouth, and I Must Scream z roku 1995. Je založená na stejnojmenné povídce spisovatele Harlana Ellisona, který se zároveň aktivně podílel na vývoji, a věřte nám – není to lehké čtení ani hraní. Ale Honza s Pavlem mají kuráž, a tak se mezi posledních pět přeživších zničeného světa spolu s vámi vydají.

Proč že je svět zničený? Může za to nepříliš překvapivě superpočítač. Ten vyhubil veškeré lidstvo kromě zmíněné pětice „hrdinů“, z nichž se každý vyznačuje nějakým smrtelným hříchem nebo strašným traumatem z minulosti. Budou sadistickému počítači, namluvenému samotným Ellisonem, schopní dokázat, že je možné se změnit? Nebo dokonce polepšit? Uvidíme.

S naší hrdinnou expedicí do budoucnosti můžete komunikovat přes chat na YouTube.

Tagy: retro gamesplay

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.