zavřít

Retro GamesPlay: hrajeme kultovní adventuru Day of the Tentacle

Windows

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Zatímco Tim Schafer a spol. marně bojují s časem, aby ještě v tomto století stihli dodělat druhou část fanoušky zaplacené adventury Broken Age, někteří z nás už na ni přestali čekat. Ať si vyjde, kdy chce, protože my si zahrajeme jinou Schaferovu (a Gilbertovu a Grossmanovu) hru – adventurní pecku Day of the Tentacle z roku 1993, která prakticky nezestárla, a spolehlivě i dnes dokáže člověku uvařit mozek a zároveň roztáhnout ústa do ukázkového šklebu. Jestli nevěříte, můžete si naše tvrzení otestovat v dalším retro gamesplay s Pavlem.

Day of the Tentacle je adventura, čili se v ní řeší hádanky, sleduje se příběh a chechtá se vizuálním i slovním vtipům. Je to sice velmi nepravděpodobné, ale pokud jste DotT nehráli, tak pozor, protože budeme spoilerovat jako diví. Varování proběhlo, dál už se můžete jen dívat.

Tagy: retro adventura gamesplay

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.