zavřít

První záběry z Just Cause 3 ukazují typický akční chaos, jaký fanoušci chtějí

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Video autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Nehezké věci se dějí obyvatelům fiktivní středomořské republiky Medici (kdepak, to není Itálie), kde své šílené diktátorské vize v praxi realizuje generál Di Ravello. Všechno zlé je ale pro něco nebo někoho dobré. Díky utrpění obyvatel má Rico Rodriguez a společně s ním i hráči důvod zakročit a nastolit v Medici právo a pořádek prostřednictvím z řetězu utrženého akčního chaosu. Právě větší než obvyklá míra chaosu a minimálně skriptovaná akce patří k hlavním poznávacím znakům prvních dvou Just Cause her, a soudě dle prvních záběrů ze hry pokračuje v této tradici i Just Cause 3. Jen v poněkud větší míře, jak se můžete sami přesvědčit.

Záběry ze hry stvrzují mnohokrát proklamovaný záměr tvůrců, kteří chtějí fanouškům série nabídnout maximální míru volnosti pohybu a co nejvíce nástrojů k rozpoutání akční destrukce způsobem, jaký se líbí hráči. Kosit zástavbu i dopravní prostředky autobusem, přivázaným za lano k letadlu, prostě v žádné jiné hře či sérii nelze. Umí to jenom Just Cause hry a určitě nejsem sám, kdo je zvědavý, co všechno nám tvůrci povolí tentokrát. Uvidíme před koncem roku (před vánočními svátky), kdy by měla Just Cause 3 pro PC, PS4 a Xbox One vyjít.

Podrobnější informace o hře najdete v předchozích článcích od Aleše a Adama.

Tagy: akční sandbox

Zdroje: Xboxat

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.