První příběhové video pro World of Warcraft: Legion rozebírá počátky Gul‘dana
zdroj: Archiv

První příběhové video pro World of Warcraft: Legion rozebírá počátky Gul‘dana

22. 7. 2016 11:47 | Video | autor: Adam Homola |

V pořadí šestý datadisk pro World of Warcraft, démonický Legion, vyjde už na konci srpna. A podobně jako datadisky před ním přidá do hry mimo jiné i několik nových postav. Tentokrát půjde z velké části o staré známé z předchozích her a pomoci s jejich představováním by měla série animovaných příběhových videí Harbringers. První z nich se věnuje mocnému Gul’danovi.

Ve videu uvidíte jeho neslavné začátky, kdy byl vyvržen z klanu, a ve svém vyhnanství málem zemřel. Vyhladovělý, vyčerpaný a na pokraji smrti se dostal až k elementům, které ho ale opustily. Jenže místo nich se Gul’dan dostal k něčemu jinému...

zdroj: Archiv

Pokud má Blizzard v plánu produkovat podobná videa i pro další postavy, mohli bychom se dočkat například příběhu Sylvanas, Wrynna, Khadgara nebo i samotného Illidana, protože mají všichni ve World of Warcraft: Legion sehrát nemalou roli, společně s několika dalšími známými postavami.

Gul’dan se objevil také v nedávném filmu Warcraft, kde vystupoval v roli hlavní záporné postavy. Stejně tak jsme ve filmu viděli například Khadgara, jehož příběh bychom rovněž mohli vidět v jednom z dalších animovaných videí v rámci série Harbringers.

World of Warcraft: Legion vyjde na PC a Mac 30. srpna tohoto roku.

Nejnovější články