zavřít

První pohled na Unavowed - temnou adveturu od Wadjet Eye

Windows

- Video autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Bezmála dva roky uběhly od oznámení temné adventury Unavowed od studia Wadjet Eye (série Blackwell), než došlo k vydání prvního traileru. Ten představuje prastarý řád Unavowed, jehož členové chrání svět před démony z hlubin bez vědomí široké veřejnosti. A vy jim musíte pomoct.

Příběhové pozadí adventury Unavowed je jako jízda na horské dráze. Všechno to začalo tím, že si vás jeden z démonů vybral za svého hostitele a doslova ve vaší kůži páchal nevýslovné zlo na svých obětech.

Jenže pak si na vás posvítil již zmiňovaný řád ochránců, došlo na vymítání démonů a rázem jste opět svobodným člověkem. Ale ne na dlouho. Záhy se vás sice neujme další démon, ale samotný řád, abyste s jeho pomocí bojovali s neřády. Démoni vás tedy svým způsobem jen tak neopustí.

Unavowed vás nechá zvolit si své pohlaví a dokonce odehrát jeden ze tří úvodů do příběhu, každý s jiným dopadem na následný příběh. Démonické hrozbě naštěstí nečelíte sami, ale doprovází vás čtyři vybraní kolegové, kteří se liší svými schopnostmi a přístupy k řešení hádanek.

Dále můžete počítat s klasickým obsahem, na který jsme u her od Wadjet Eye Games zvyklí – dabing, komentáře, originální hudba, point-and-click, pixelart… I když v tom posledním případě dochází k zásadní změně. Unavowed má dvojnásobný počet pixelů, respektive rozlišení 640 na 360. Jak říká samo studio: „Budoucnost je nyní!“ Ale hra vyjde až někdy v příštím roce.

Tagy: thriller retro adventura duchařina noir

Zdroje: tisková zpráva

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.