zavřít

V adventuře Unavowed od Wadjet Eye bojujete proti démonům a temnotě

Windows

- Oznámení autor: Honza Konfršt Komentáře: 0

Zakladatel studia Wadjet Eye Games Dave Gilbert oznámil na fórech adventuru Unavowed, která se zabývá nadpřirozenou tématikou. Jde o první původní Gilbertovu hru za poslední dva roky a první novou značku za posledních deset let.

V Unavowed se chopíte role postavy (pohlaví si volí sami) posedlé démonem, který ve vašem těle šířil zkázu a smrt, jak už to tak démoni dělají. Naštěstí však existuje jednotka hrdinů bojujících s nadpřirozenými silami s názvem Unavowed, kteří hlavního hrdinu nejen osvobodili, ale navíc ho následně přijali do svých řad.

Unavowed je ve skutečnosti prastarý řád a hlavní hrdina či hrdinka se jako člen ocitá ve svízelné situaci – je sám, nemá nikoho blízkého, pátrá po něm policie a návrat ke starému životu jednoduše není reálný. Jediným východiskem je tak začátek života nového, v řadách Unavowed. Noirové zasazení hry se tedy přímo nabízí.

První obrázky odhalují pro studio Wadjet typický retro přístup, temnou atmosféru a chybět nebude ani větvený příběh. Hráči si ve hře mohou volit nejen pohlaví postavy, ale i jedno ze tří příběhových pozadí, čímž ovlivní další průběh vyprávění. Pouť nepřátelským herním prostředím pak může hráčům zpříjemňovat přítomnost jedné z pěti volitelných doprovodných postav.

Hra vyjde až v příštím roce.

Tagy: sci-fi retro adventura duchařina 2D

Zdroje: Rock, Paper, Shotgun,PC Gamer,Adventure Game Studios

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.