zavřít

Průzkum Marsu v české simulaci Take On Mars začne v srpnu

Windows

- Video autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Na Marsu lze podnikat řadu aktivit. Podle instrukčního manuálu vývojářů z Bohemia Interactive však Marsu nesluší žádné smyšlené videoherní báchorky v podobě akčních a RPG her. Mars je podle nich místem seriózních výzkumů, což se do puntíku odráží na podobě jejich chystané simulace Take On Mars.

V roli dedikovaného operátora budete ve hře od týmu Martina Melichárka zkoumat realisticky zpracované oblasti na Marsu s pomocí několika jezdících a létajících strojů, které můžete za získané peníze upravovat, ale také velmi jednoduše zničit. Jak moc jednoduše mohou vaše vozítka přijít během vědeckého průzkumu k úrazu, předvádí záběry následujícího videa, které definitivně plaší jakékoli pochybnosti o realistickém pojetí hry.

...

Rozpracovaná verze Take on Mars bude v rámci programu Steam Early Access dostupná za 10 Euro od prvního srpna s tím, že další úpravy a dodělávky se budou řídit poznatky tvůrců a hráčů, kteří do nehotové hry vrazí své peníze s nezlomnou důvěrou ve schopnosti vývojářů z Bohemky.

Take on Mars obsáhne celkem tři herní módy včetně fiktivního scénáře, sledu samostatných misí a editoru, který logicky umožní navrhování hráčských modifikací a nového obsahu.

Další informace o Take On Mars můžete prozkoumat na oficiální homepage nebo z E3 dojmů, které na herní výstavě v los Angeles pořídil Pavel.

Tagy: Věda simulace

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.