Prozkoumejte polární kruh se svým psím spřežením v okouzlující Arctico
zdroj: Archiv

Prozkoumejte polární kruh se svým psím spřežením v okouzlující Arctico

6. 9. 2019 9:47 | Video | autor: Šárka Tmějová |

Na zamrzlé póly naší zeměkoule se asi podívá jen málokdo z nás. Naštěstí tady máme hry, aby nás dostaly i na běžně nepřístupná místa – třeba do mrazivé pustiny. Projeďte se po tundře za svým psím spřežením, zkoumejte ledový oceán v kajaku anebo se do nekonečné běloby vrhněte s padákem. Arctico je sice survivalem, ale nadevše mírumilovným.

Výpravy do zmražené krajiny slouží především k tomu, abyste si mohli rozšiřovat základnu. Vrtejte do země, vymýšlejte nejrůznější experimenty anebo zkuste v tomhle mrazu něco pěstovat. Vědecké experimenty ke kolonizaci tundry leží na vašich bedrech.

zdroj: Archiv

A taky na hřbetech vašich věrných psů, o jejichž potřeby se musíte starat také. Na tichém polárním ostrově budou vaší jedinou společností, pokud tedy do nekonečného ticha nepřizvete spoluhráče. Arctico si totiž můžete zahrát i ve dvou.

Hra se momentálně nachází v předběžném přístupu a je to už nějaký ten pátek. Poprvé se na Steamu objevila už před pěti lety, trojice peruánských vývojářů ho ale pravidelně zásobuje updaty. Plná verze tedy podle nich vyjde tehdy, až bude hotová.

Nejnovější články