zavřít

Pro zvědavce: všechny animačky z Diablo III v jednom videu

Windows

- Video autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Ještě než začnete číst, nebo rozzkliknete článek, tak vás varuju – v článku je video se všemi filmečky z Diablo III. Pokud je chcete vidět ve hře a ne na webu, dejte ruce pryč. Mě ovšem něco podobného netrápí. Bezkonkurenční filmečky byly třebas jediným a hlavním motivem, abych kdysi začal hrát Warcraft III a zjistil, že to je docela dobrá hra. Mnohem později mi došlo, že nebýt tehdá na dial-upu, kde bylo životně důležité šetřit každou sekundu volné linky pro stahování mnohem důležitějších věcí, tak jsem si mohl ta videa stáhnout...odněkud. YouTube ještě neexistoval. Dnes už nic takového řešit nemusím, stačí udělat klik, klik, pár ťuků do klávesnice, klik a pár hodin po vydání Diablo III mám animačky z celé hry po ruce za pár sekund.

Je to smůla pro Blizzard i hru, protože tím pro mě motivace ke koupi a hraní výrazně opadá. Na druhou stranu, on ten příběh je na Diablo hrách to poslední, co asi kohokoli nějak výrazně trápí. Včera jsem si události, postavy a souvislosti celé série našprtal za 15 minut. I když se na animačky podívám a budu tedy vědět, co se stane, tak je možné, že se k hraní nechám v budoucnu přemluvit. Třeba, kdyby mě někdo řekl, že Diablo III je vlastně trošku hezčí a novější Divine Divinity, tak si hru koupím hned...

Tagy: akční

Zdroje: YouTube

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.