zavřít

Připravte si kapesníčky, BioWare ve videu vzpomíná na deset let s Mass Effectem

PlayStation 4 Windows PlayStation 3 Xbox 360 Wii U Xbox One

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Je jedno, jestli se vám Andromeda líbila nebo ne (a znám spoustu lidí z obou stran tábora) a nebo zda vás uspokojil konec trojky. Mass Effect byl a je bezesporu jednou z nejvýznamnějších sérií herních RPG. A protože bylo 7. listopadu, znamená to, že proběhl N7 Day a celá série zároveň oslavila 10 let. V BioWare pro tuto příležitost připravili povedené video.

Nečekejte sedmiminutovou sérii záběrů ze všech her, tady mluví hlavně vývojáři. Producenti, scenáristé, dabéři atd. Jde o velmi příjemnou reflexi toho, jak se před deseti lety vydala nová značka na cestu, která stále nekončí. I když je po neúspěchu Andromedy na nějaký ten pátek u ledu.

Když pominu nostalgicky vděčné prostřihy na scény z první trilogie, které ve mně okamžitě vyvolávají chuť si ji znovu celou zahrát, asi nejlepší jsou postřehy tvůrců, které se vztahují ke konceptu ikon série. Jak byla vybraná Shepardova zbroj, proč Normandy nenesla označení SSV a když vydržíte úplně do konce, dozvíte se, jak vznikl hlas Vorchů. 

Tagy: Mass Effect (série) akční sci-fi RPG 3rd person third person

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.