Přepište dějiny, vyšla válečná strategie Hearts of Iron IV
zdroj: tisková zpráva

Přepište dějiny, vyšla válečná strategie Hearts of Iron IV

7. 6. 2016 14:30 | Video | autor: Aleš Smutný |

Paradox pokračuje ve své masivní ofenzívě na peněženky a především volný čas všech herních stratégů. Od včerejška už se můžete pustit do přepisování dějin ve čtvrtém dílu strategické série Hearts of Iron, která se soustředí na druhou světovou válku. Tedy, přepisovat dějiny nutně nemusíte, třeba si jen zkuste, zda byste si vedli stejně dobře, jako tehdejší státy, ale to kouzlo hraní si „co by se stalo, kdyby...“ prostě patří ke kouzlu všech historických strategií od Paradoxu. Ostatně, i trailer, uvádějící vydání hry pracuje s pozměněnou minulostí.

V ní se Hitlerův režim zhroutil ještě dřív, než stihl Reich expandovat, Adolf skončil v exilu a Stalinův Sovětský svaz začal mohutnou ofenzívu do západní Evropy. Převzal tak roli Třetí říše a je na Francii, Británii a ze zámoří je podporujících a mobilizujících Spojených státech, zda dokáží sovětskou rozpínavost zastavit. Plus je tu samozřejmě Japonsko, které využilo situace a agresivně expanduje do východní Asie a kousek po kousku ubírá z Číny i dalších států, které se mu nemají sílu postavit.

Nemusíte se nutně pouštět jen do historie velkých mocností. Jak jsme vás informovali minule, těch tu bude sedm, přičemž každá bude mít unikátní strom národních ideí, jimiž budete moci ovlivňovat další politický vývoj své země. K dispozici budou ale i desítky menších států, které budou sdílet universální strom ideologií, takže se klidně můžete pustit do budování neprostupné pohraniční či politické obrany Československa.

zdroj: Archiv

Nejnovější články