zavřít

Překvapivě dobrý trailer na Metal Gear Rising: Revengeance

Windows PlayStation 3 Xbox 360 VITA

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Myslím, že tvůrci tak trochu předem opovrhovaného Metal Gear Rising: Revengeance přistoupili k celé propagaci špatně. Protože kdyby používali takováto videa od začátku, stigma, které se s hrou táhne by bylo mnohem méně zřetelné. Pětiminutový trailerový mamut už se nesoustředí jen na porcování Raidenovým mečem, ale ukazuje to, co vždycky patřilo mezi silné prvky Metal Gearu.

To první je příběh, který konečně ukazuje ty správné prvky, tedy hlavně osobní střety s ikonickými protivníky, narážky na kánon Metal Gearu a také trochu toho humoru („adios amigos“). Plus jsou tu bossové, ať už v podobě technosamurajů, hypermodernizované verze Kálí a nebo velkých hromotluků. Navíc se ukazuje i krátká stealth pasáž s trojrukým robotem. Tahle hra teď nabrala hodně kladných bodů.

Tagy: akční sci-fi

Zdroje: All Games Beta

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.