zavřít

Podívejte se na záběry z Mass Effect: Andromeda ve 4K s podporou HDR

PlayStation 4 PC Xbox One

- Video autor: Adam Homola Komentáře: 0

Mass Effect: Andromeda vychází sice až příští týden, ale předplatitelé služby Origin Access si mohou od včerejška zahrát desetihodinové „demo“. Postup z něj se vám pak přelije do plné hry, která v Evropě vyjde ve čtvrtek 23. března. Nvidia dnes ve spolupráci s BioWare vydala ze hry nové video, které se soustředí především na technologie 4K, HDR a jejich dopad na hru.

Už na začátku samotného videa vás jeho tvůrci upozorní, že byste se na něj měli dívat ideálně na monitoru či televizi podporující rozlišení 4K a zároveň i technologii HDR. V takovém případě si nový trailer nejspíš docela užijete, protože se budete mít alespoň na co koukat.

Pokud máte obyčejný monitor nepodporující 4K & HDR, můžete video s docela klidným svědomím přeskočit. Obsahově se z něj totiž nedozvíte prakticky nic nového než to, co už nejspíš víte ze všech předchozích zpráv a videí.

Za upozornění stojí snad jen stručná zmínka o podpoře technologie Nvidia Ansel, pomocí které budete moct pořizovat obrázky. Pokud byste si chtěli zahrát Mass Effect: Andromeda v takové grafice jakou páni vývojáři a páni z Nvidie prezentují na přiloženém videu, budete potřebovat poměrně výkonné PC (viz článek o hardwarových nárocích). Zahrajete si ale samozřejmě i na PlayStation 4 a Xbox One, jen to nebude až taková pastva pro oči.

Tagy: Mass Effect (série) akční sci-fi RPG 3rd person third person

Zdroje: tisková zpráva

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.