zavřít

Podívejte se na záběry z Mass Effect: Andromeda ve 4K s podporou HDR

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Video autor: Adam Homola Komentáře: 0

Mass Effect: Andromeda vychází sice až příští týden, ale předplatitelé služby Origin Access si mohou od včerejška zahrát desetihodinové „demo“. Postup z něj se vám pak přelije do plné hry, která v Evropě vyjde ve čtvrtek 23. března. Nvidia dnes ve spolupráci s BioWare vydala ze hry nové video, které se soustředí především na technologie 4K, HDR a jejich dopad na hru.

Už na začátku samotného videa vás jeho tvůrci upozorní, že byste se na něj měli dívat ideálně na monitoru či televizi podporující rozlišení 4K a zároveň i technologii HDR. V takovém případě si nový trailer nejspíš docela užijete, protože se budete mít alespoň na co koukat.

Pokud máte obyčejný monitor nepodporující 4K & HDR, můžete video s docela klidným svědomím přeskočit. Obsahově se z něj totiž nedozvíte prakticky nic nového než to, co už nejspíš víte ze všech předchozích zpráv a videí.

Za upozornění stojí snad jen stručná zmínka o podpoře technologie Nvidia Ansel, pomocí které budete moct pořizovat obrázky. Pokud byste si chtěli zahrát Mass Effect: Andromeda v takové grafice jakou páni vývojáři a páni z Nvidie prezentují na přiloženém videu, budete potřebovat poměrně výkonné PC (viz článek o hardwarových nárocích). Zahrajete si ale samozřejmě i na PlayStation 4 a Xbox One, jen to nebude až taková pastva pro oči.

Tagy: Mass Effect (série) akční sci-fi RPG 3rd person third person

Zdroje: tisková zpráva

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.