zavřít

Podívejte se na nebezpečné hrátky s kouřem v inFamous: Second Son

PlayStation 4

- Video autor: Adam Homola Komentáře: 0

V prvním inFamous jste si mohli v roli Cole McGratha zahrávat s elektřinou. V inFamous 2 to byl oheň a led, a v připravovaném inFamous: Second Son pro PS4 budete nepřátelům znepříjemňovat život skrze kouř. Zase tak úplně nové to nebude, kouř nevzniká z vody, takže to bude kombinace ohně a kouře. Kouř budete vysávat z cizích zdrojů, budete se moct do kouřové formy převtělit a budete ho moct využít i v kombinaci s ohněm, jako projektilovou zbraň.

V minulosti jste se mohli po městě nabíjet přes různé transformátory, elektrické vedení a podobné věci. Kouřových zdrojů asi běžně nebude tolik, ale vývojáři přesto dali do města spoustu komínů a ohňů, nebo můžete brát kouř i z aut, která ale musíte nejprve zničit. Kouř nebude používat jen pro útoky, ale taky ve chvílích, kdy vám poteče do bot a budete potřebovat rychle zmizet.

...

Uprostřed souboje se totiž můžete proměnit v obláček kouře a uhnout kulkám na stranu, nebo můžete šikovně zmizet do větrací šachty, coby kouř ji proletět nahoru a na střeše pak budete v lidské formě. Vlastně jde o takové rychlé zdolávání budov, podobně jako ve dvojce přes stožáry u zdí. Navíc budete moct v kouřové formě vyletět hodně vysoko do vzduchu a díky výkonu PS4 to všechno vypadá fakt moc pěkně...

Tagy: akční adventura 3rd person next gen

Zdroje: YouTube

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.