zavřít

Pneuma: Breath of Life nádherným trailerem láká na páteční vydání

- Video autor: Honza Konfršt Komentáře: 0

Stejně jako Tormentum - Dark Sorrow prošel hlasováním v rámci služby Steam Greenlight, tak i následující titul měl podobné štěstí a jeho vydání na počítačích posvětila samotná komunita. Pneuma je ústředním motivem stoicismu a podstatou světa. Zároveň je však i  zajímavě vyhlížejícím titulem - Pneuma: Breath of Life se pokusí oživit pomalu se oživující žánr adventur viděných z první osoby.

Pneuma: Breath of Life je tedy adventurou viděnou z prvního pohledu a vedle hratelnosti založené na řešení hádanek nabídne také na první i druhý pohled nádherný grafický kabátek. Snad jediné, z čeho lze mít po grafické stránce obavy, by mohla být přílišná strnulost jednotlivých scén. Avšak nikdo nepochybuje o tom, že důležitá bude především samotná hratelnost - ta bude založená právě na hádankách a rozplétání snad složitého příběhu, ve kterém se hráč ocitne v roli samotného boha.

Pneuma: Breath of Life bude stát 20 dolarů a vedle Xbox One by časem měla vyjít i na další konzole, nestane se tak dříve než měsíc po vydání - 30 dní totiž bude platit konzolová exkluzivita Microsoftu. Hra vyjde tento pátek, 27. února.

Tagy: puzzle adventura logická

Zdroje: Eurogamer.net

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.