zavřít

Písek, auta a brokárna v novém traileru na Mad Maxe

PlayStation 4 Windows PlayStation 3 Xbox 360 Xbox One

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Tak to si dám líbit. Mad Max se na letošní E3 představil krátkým filmečkem a nyní se vrací s plnohodnotným trailerem, ve kterém probleskne i něco ze hry samotné. A světě div se, záběry ze hry vypdají skvěle madmaxovsky! Čekají vás auta, zlikvidovaná Austrálie, hlavní hrdina s krátkou brokovnici a obličejem, na kterém bys mohl žulu tesat a k tomu bizarní a ještě bizarnější protivníci.

Mad Max se opravdu tváří – alespoň co se dá vypozorovat z takového traileru – poměrně věrně. Žádné velké okecávky, ale pěkně auto proti autu, pocit zmaru, a když dojde na zoufalá opatření, je tu zmíněná brokovnice. Samotný Max působí příjemně ikonicky jako správná legenda silnic v době, kdy pojem road movie získal krvavější podtext. Tohle by mohlo dopadnout dobře. Dodejme jen, že Mad Max vyjde někdy v roce 2014 na PC, PS3, X360, PS4 a Xbox One.

...

Tagy: akční sandbox postapokalyptická filmová hra

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.