zavřít

Peter Dinklage v Destiny a další zajímavosti od vývojářů

PlayStation 4 PlayStation 3 Xbox 360 Xbox One

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Nene, nejsou to bohužel nové záběry z Destiny, chystané MMO střílečky od Bungie. Opět se nám představuje ta samá pasáž dema, tedy průchod zdí někde v Rusku, střet s bossem i kolektivním bossem atd. Tentokrát ale k celému záznamu přidávají své poznámky i vývojáři. To, že Ghosta, průvodce hlavního hrdiny, namluví Peter Dinklage, kterého nejspíše znáte jako Tyriona z Hry o trůny, se ví už pár týdnů, ale až teď je pořádně slyšet (na záběrech z E3 pořád někdo štěbetal přes dabing).

Na videu se dozvíte i jména několika nepřátel a informaci, že cílem mise je bránit kolonizační lodě, o čemž ale dále nechtěli tvůrci nic víc povídat. Prozradili však, že loot bude individuální a nebudete se tedy předhánět, kdo sebe lepší zbraň. Moc pěkně vypadá strom schopností pro jednotlivé zbraně, jehož větve/schopnosti se budou odemykat v závislosti na míře využití dané zbraně.

Public event už není dnes nic nového, prostě se sjedete ve více týmech a střílíte do čerstvého bosse. Zajímavě zní fakt, že složené týmy se nepotkají náhodou, ale hra je dá dokupy systémově dle vybraných atributů, takže svět Destiny asi nebude úplně klasické MMO. Celý hybrid MMO, příběhové střílečky a snad instancovaného multiplayeru vypadá stále atraktivněji a přiznám se, že z nově předvedených her během letošní E3 se mi Destiny líbí snad nejvíce.

...

Tagy: sci-fi multiplayer mmo FPS

Zdroje: All Games Beta

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.