PC verze The Bard’s Tale IV: Barrows Deep vyjde v září, na konzole později
zdroj: tisková zpráva

PC verze The Bard’s Tale IV: Barrows Deep vyjde v září, na konzole později

16. 7. 2018 10:03 | Video | autor: Patrik Hajda |

Čas plyne jako voda. Minulý týden jste mohli „oslavit“ již tříleté výročí od úspěšného ukončení kickstarterové kampaně na znovuzrození značky The Bard’s Tale. Ale čekání bude poměrně brzy u konce, protože čtvrtý díl této letité série dorazí krátce po prázdninách. Zatím jen na PC, ale později i na ostatní systémy.

Zatímco podporovatelé kampaně už dávno testují různé rozpracované verze hry, nám ostatním musí stačit jen záběry. Pokud jste ještě nic neviděli, doporučuji začít s tvůrci komentovanou půlhodinkou, kterou naleznete v předešlém článku. I video níže z nové série spotlightů stojí za zhlédnutí – v rychlosti vás provede tvorbou postavy, představí jednotlivé třídy a rasy a odhalí vývojové stromy.

Pokud se vám nechce čekat do 18. září, kdy hra vyjde na PC, pak můžete zainvestovat do platinové nebo ultimátní edice (až inXile tedy bude fungovat web), která vám garantuje přístup do nedávno spuštěné bety. Ta je zároveň dostupná všem backerům na určité úrovni. Beta nabízí zhruba 6 hodin ze začátku hry. The Bard’s Tale IV: Barrows Deep by ještě letos měla dorazit na Linux, Mac, PlayStation 4 a Xbox One. V galerii pod videem najdete várku nových obrázků.

zdroj: Archiv

 

Nejnovější články