zavřít

Odstřelovačka, vrtulník a padák - Ghost Recon Wildlands ukazuje perfektní souhru týmu

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Po pátečním roztomilém videu s kočičkou se sandboxová a především kooperativní akce Ghost Recon Wildlands připomíná s novými záběry, tentokrát přímo z hraní. A ačkoliv má video jen něco přes pouhou minutu, ukazuje asi to nejdůležitější z celé hry – široké možnosti v rámci řešení misí a pokročilé kooperace. 

To, že jednotlivé mise rozeseté po bolivijské krajině budete moci řešit spoustou různých způsobů, je už mantra, na které Wildlands zakládá svou atraktivitu. Tím spíš, že ačkoliv můžete mít k ruce AI parťáky, opravdová zábava to asi bude až s trojicí živých spoluhráčů. Právě to, jak taková koordinovaná akce, kde jen ve čtyřech nenaběhnete do tábora a nezačnete potichu všechny likvidovat, může vypadat ukazuje toto video.

Plíživý přístup se velmi rychle mění spíš v akční, což ale není nic proti stylu hry, je jen na vás, zda budete celou dobou za tichošlápky a nebo se občas nebudete stydět vzít do ruky madla od rotačního kulometu. Zatímco jeden hráč likviduje snipery a hlídky, další se blíží s vrtulníkem a jeden padákem seskočí na střechu budovy, kde je klíčová osoba. Následuje agresivní přílet do centra základny, kdy rotační kulomet na palubě vrtulníku čistí prostor, agent se zajatcem se prostřílí k vrtulníku a pak už rychle pryč.

Samozřejmě, sladit takovýto manévr nebude snadné. Na druhou stranu, když se povede, jsem si jistý, že nabídne přesně ten typ hráči napsaných příběhů, o jaké se chce Ubisoft v budoucnu ve svých hrách snažit. Ghost Recon Wildlands vyjde 9. března na PC, PS4 a Xbox One.

Tagy: akční third person otevřený svět e3 2015

Zdroje: PC Gamer

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.