Nové video z tahovky Mordheim vás připravuje na listopadové vydání
zdroj: tisková zpráva

Nové video z tahovky Mordheim vás připravuje na listopadové vydání

9. 10. 2015 16:33 | Video | autor: Adam Homola |

Chystaná tahová strategie s RPG prvky Mordheim: City of the Damned se nám sice už v minulosti několikrát ukázala v rámci mnoha videí, ale teď tvůrci přišli s novým trailerem, který celou hru sesumíruje během dvou minutek. Sice o "plné odhalení" dle slov tvůrců moc nejde, ale je pravdou, že se z videa dozvíte několik zajímavých novinek a informací o náplni hry a především vám tvůrci připomenout, že plná verze vyjde začátkem listopadu.

Jak už jste si mohli přečíst v některém z předchozích článků o Mordheimu, ve hře si vyberete jeden ze čtyř warbandů, respektive ras a z jejich jednotek skládáte svůj gang. Souboje můžete provozovat offline proti umělé inteligenci, nebo i online proti živým a mazanějším hráčům. Své válečníky můžete nejen upravovat, ale také najímat nové a ty stávající levelovat. K úpravám použijete spoustu schopností, vybavení a možnost ladit nejen jednotlivé bojovníky, ale rovnou i celou jednotku. Když se na to budete cítit a přijde vám váš gang z "kampaně" dostatečně zkušený, zapnete si online mód a otestujete svoji sílu proti jiným Warbandům.

zdroj: Archiv

Volba celkové strategie se odvíjí nejen od volby toho, zda chcete hrát za Sigmarovy sesty, Skaveny apod, ale i od toho, jak se celkově zaměříte ve skládání jednotek, jež máte k dispozici. Je to jen na vás a i při samotných soubojích bude dost času na rozmyšlenou, vzhledem k tahové nátuře hry. Mordheim: city of the Damned vyjde v první polovině listopadu na PC.

Nejnovější články