Nová upoutávka na Total War: Warhammer vás provede Starým světem včetně Bretonnie
zdroj: Archiv

Nová upoutávka na Total War: Warhammer vás provede Starým světem včetně Bretonnie

14. 4. 2016 16:01 | Video | autor: Aleš Smutný |

Nové video z fantasy strategie Total War: Warhammer se věnuje samotnému Starému světu, tedy místní obdobě Evropy a Středomoří, ovšem v tomto případě s trpaslíky a nemrtvými. Klip slouží primárně jako představení hlavních frakcí, za něž budete moci hrát, ovšem spíše z hlediska krajinného rázu a architektury. Plus se v závěru ukáže samotný Archaon.

Představí se tak trpasličí hory a karaky, mihnou se primitivní orčí stavby, samozřejmě i říšská architektura a uplakané počasí Sylvanie. Nutno říci, že "nejlépe" na mne působí právě města pod vládou upířích hrabat. Mlha, déšť a městská architektura evokující pozdní evropský středověk s trochou té tíživé gotiky.

Zajímavé ovšem je, že je samostatně zmíněna Bretonnia, která nebyla oznámená jako hratelná frakce. Patří ale mezi nejskloňovanější co do možností jaké státy by se mohly objevit v budoucích DLC (viz článek o DLC plánech). Bylo by to jen logické, protože jejich armáda založená primárně na těžké jízdě a artušovské stylizaci je v rámci Warhammeru unikátní – Říše je taktikou i technologií zaměřená jinak.

Vzhledem k tomu, že je Bretonnia ve výčtu přímo takto zmíněná i s jejími majestátními hrady, je skoro jisté, že se brzy objeví buď ve formě DLC a nebo jako překvapení těsně před vydáním. Osobně bych si tipnul, že Bretonci budou prvním neplaceným Race Packem, zatímco Warriors of Chaos (kteří jsou zdarma k předobjednávce) budou prvním placeným. Total War: Warhammer vyjde 24. května.

zdroj: Archiv

Nejnovější články