zavřít

Neverwinter představuje tankovací povolání - Guardian Fightera

Windows

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Abychom se také trochu věnovali MMORPG, máme tu čerstvý trailer na chystané MMO Neverwinter, v...

Abychom se také trochu věnovali MMORPG, máme tu čerstvý trailer na chystané MMO Neverwinter, v němž se nám komplexně představuje Guardian Fighter, který bude plnit roli tanka. V polopaticky (a funkčně) stavěném trailer se vám tak představí několik různých typů útoků, k nimž dostanete vysvětlení, k čemu se hodí.

Je celkem jasné, jakou roli plní tank na bojišti, takže tohle není třeba vysvětlovat. Jinak můžete posoudit, jak hra vypadá, jak asi bude vypadat dynamika jednotlivých střetů a samozřejmě grafické zpracování schopností a kouzel.

Tagy: fantasy RPG mmo

Zdroje: MMORPG

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.