zavřít

Need for Speed: Rivals popisuje boje závodníků a policajtů

PlayStation 4 Windows PlayStation 3 Xbox 360 Xbox One

- Video autor: Ladislav Loukota Komentáře: 0

Nejnovější díl Need for Speed vykračuje přesně po cestě nejmenšího odporu a hodlá v sobě zkombinovat to nejlepší z předešlých her série. Krom adrenalinových závodů a arkádových mechanik má jít i o asymetrický multiplayer a fungování lítých „soubojů“ mezi závodníky a policajty. Právě o nich se nyní rozpovídala dotazovaná producentka hry Leanne Loombe. Navíc sdělila několik dalších detailů o hráčských schopnostech.

Jako závodník bude hráč muset získat maximum možných "rychlostních bodů" (speed points), celý princip má však jeden háček – čím déle budete závodit na jedné mapě, tím více zvyšuje možnost, že jednoho hráče přečůrá jiný hráč a vezme mu jeho vydřené body.

Díky tomuto vysoce kompetitivním prvku dojde na adrenalinové zážitky i herní dilemata. V systému navíc kolují i policajti, kteří jdou závodníkům po krku bez ohledu na jejich příslušnost. Strážci zákona budou postupovat dle chycených závodníků a ze svého původního hlídkového vozu budou moct přejít na rychlejší hlídkový vůz a nakonec i civilní vůz v utajení.

V nabídce bude 11 odemknutelných schopností od EMP po barikády, které primárně nabídnou vyšší variabilitu hry i prvky známější spíše ze stříleček. Nevěřte však médiím a přesvědčte se o všem na vlastní bulvy ve videu někde okolo. Rivals pro PC, PS3 a Xbox 360 cílí na vydání 19. listopadu.

Tagy: Závodní

Zdroje: VG247

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.