Nadšení dabéři oznamují vydání první epizody Minecraft: Story Mode
zdroj: tisková zpráva

Nadšení dabéři oznamují vydání první epizody Minecraft: Story Mode

14. 10. 2015 11:45 | Video | autor: Adam Homola |

Jedna z nejpodivnějších kombinací vývojáře a značky dnes vyšla ve své digitální verzi - první epizoda Minecraft: Story Mode od Telltale s názvem The Order of the Stone má svoji premiéru za sebou. Sérii čekají ještě další čtyři epizody, ale ta první je už k dostání v digitální distribuci GOGu, Steamu, PlayStation Network pro PlayStation 4 a PlayStation 3 a an Xbox Games Store pro Xbox One a Xbox 360.

Na iOS a Androidu se první epizoda objeví zítra, stejně jako na Amazon Appstore. S vydáním celé Minecraft: Story Mode se počítá i na Nintendo Wii U a PlayStation Vita, ale tyhle jediné dvě platformy na své datum vydání pořád ještě čekají. Jestliže raději preferujete krabicové verze her, dostanete se k tomuto titulu až na konci října, kdy vyjde na PC a konzole.

Nákupem krabicové verze dostanete první epizodu na disku s tím, že jakmile vyjdou další epizody, budete je mít ihned odemčené bez jakýchkoliv dalších poplatků, podobně jako u season passů. Vedle samotného oznámení vydání hry se tisková zpráva zmiňuje také o dabérském obsazení hry.

Tomu se věnuje i nový trailer, ve kterém uvidíte jak záběry ze hry, tak například Pattona Oswalta jako mužskou verzi hlavního hrdiny Jessieho, nebo Catherine Taber jako ženskou verzi Jessie. Je právě na vás jestli chcete hrát za ženu nebo za muže, ale jméno Jessie máte tak jako tak.

K ústřední dvojici se do The Order of the Stone přidali také více či méně známí dabéři Brian Posehn, Ashley Johnson, Scott Porter, Martha Plimpton, Dave Fennoy, Corey Feldman, Billy West, John Hodgman a Paul Reubens.

Nejnovější články