zavřít

Na PS4 a PC dnes vychází vylepšená verze Risen 3: Titan Lords

PlayStation 4 Windows

- Video autor: Adam Homola Komentáře: 0

Fantasy RPG Risen 3: Titan Lords dnes vychází na PlayStation 4 a opět rozšiřuje nabídku her pro ty, kteří třeba minuli remasterované tituly na minulé generaci konzolí. Majitelé poslední konzole od Sony nedostali ale pouhou původní verzi hry, nýbrž pořádně vylepšenou Enhanced Edition. Ta nejen že má vyšší rozlišení textur a obecně lepší grafiku, ale taky nové post processing efekty: depth of field, HDR a nový systém volumetrických mraků. Sami tvůrci dokonce přirovnávají grafiku PS4 verze hry k PC verzi původního Risen 3: Titan Lords na nastavení Ultra.

Vedle hezčí grafiky má Risen 3: Titan Lords Enhanced Edition samozřejmě také všechen obsah, který do hry doposud vyšel, včetně všemožných rozšíření. Do toho se tak počítají i DLC Adventure Garb, Fog Island a Uprising of the Little Guys. Verze hry pro PlayStation 4 navíc podporuje Remote Play, Share Play a stremování i nahrávání.

Zkrátka ale nepřijdou ani dosavadní majitelé PC verze. Majitelům původní Steam verze Risen 3: Titan Lords používající 64 bitový operační systém se hra sama automaticky updatuje na svoji novou 64 bitovou verzi s vylepšenou grafikou. Pokud patříte mezi majitele DRM free verze Risen 3 First Edition, musíte si update do hry stáhnout ručně přes funkci Dowload-Upgrade.

Tagy: akční fantasy RPG

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.