zavřít

Na PC a PS4 vychází Omensight, detektivka schovávající se za stylizovanou akci

PlayStation 4 Windows PS4 Pro

- Video autor: Adam Homola Komentáře: 0

Nad právě vycházejícím Omensight by mohl leckdo mávnout rukou jako nad dalším menším akčním titulem. Novinka studia Spearhead Games je ale zároveň detektivkou se zajímavým příběhem a ještě zajímavější herní mechanikou. Hra vás vrhne doprostřed krvavé války, a aby to nebylo málo, blíží se ještě apokalypsa. Jenže vy můžete vracet čas.

Přetočit všechno na dobu před dvaceti lety sice nemůžete, ale máte možnost vrátit se v čase k ránu téhož dne. Právě tam příběh Omensight začíná, neboť právě ráno se stala vražda. Jedna vražda uprostřed obří války, která spustila sérii událostí vrcholící koncem světa.

Vy si tak hrajete na detektiva, neustále přetáčíte čas na začátek osudového dne a snažíte se přijít všemu na kloub. Kdo má vraždu na svědomí, proč se stalo, co se stalo, jak to souvisí s válkou a ostatními událostmi, a hlavně jak tomu všemu zabránit.

K výsledkům se propracováváte skrze shora viděnou akci, lehké environmentální puzzly a hopsání po plošinkách. Omensight je svým způsobem šikovně zamaskovaná detektivka, ovšem s poměrně pestrým hratelnostním repertoárem a na první pohled působivým vizuálem.

Omensight vychází na PC a PlayStation 4 za necelých 17 eur.

Tagy: akční RPG zvířátka příběhová

Zdroje: tisková zpráva

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.