zavřít

Middle-Earth: Shadow of War nově podporuje souboje hráčských armád v aréně

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Video autor: Adam Homola Komentáře: 0

Pokémony připomínající systém arén se v Middle-Earth: Shadow of War zbavil své off-line exkluzivity a nabízí nyní i online variantu. Své vlastní orky tak můžete posílat do arén na souboje proti urukům a ologům, rekrutovaných z armád jiných hráčů, a poměřovat si tak virtuální bojovníky jeden na jednoho.

Z vyhraných zápasů máte přislíbeny velké odměny a vylepšení, kterými si lze svoji armádu ladit a zlepšovat. Online Fight Pits je navíc bezplatný update, dostupný pro všechny majitele Middle-Earth: Shadow of War. Nemusíte tak kvůli němu kupovat jakékoliv DLC či season pass.

Online Fight Pits jsou součástí patche v1.07, který do hry přináší také několik jiných úprav. Jde například o zkrácení času a zvýšení poškození pro souboje v rámci klasických Fight Pits, od čehož si vývojáři slibují zrychlení soubojů a vůbec svižnější hratelnost.

Tvůrci sáhli i na balanc, takže nyní po spuštění mise z ranku Nemesis resetují cooldown pro vyvolání bestií a bodyguardů. Patch v1.07 opravuje také několik bugů, jak uvádí tvůrci na stránce hry na Steamu.

Tagy: RPG pán prstenů otevřený svět

Zdroje: tisková zpráva

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.