zavřít

Middle-Earth: Shadow of War nově podporuje souboje hráčských armád v aréně

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Video autor: Adam Homola Komentáře: 0

Pokémony připomínající systém arén se v Middle-Earth: Shadow of War zbavil své off-line exkluzivity a nabízí nyní i online variantu. Své vlastní orky tak můžete posílat do arén na souboje proti urukům a ologům, rekrutovaných z armád jiných hráčů, a poměřovat si tak virtuální bojovníky jeden na jednoho.

Z vyhraných zápasů máte přislíbeny velké odměny a vylepšení, kterými si lze svoji armádu ladit a zlepšovat. Online Fight Pits je navíc bezplatný update, dostupný pro všechny majitele Middle-Earth: Shadow of War. Nemusíte tak kvůli němu kupovat jakékoliv DLC či season pass.

Online Fight Pits jsou součástí patche v1.07, který do hry přináší také několik jiných úprav. Jde například o zkrácení času a zvýšení poškození pro souboje v rámci klasických Fight Pits, od čehož si vývojáři slibují zrychlení soubojů a vůbec svižnější hratelnost.

Tvůrci sáhli i na balanc, takže nyní po spuštění mise z ranku Nemesis resetují cooldown pro vyvolání bestií a bodyguardů. Patch v1.07 opravuje také několik bugů, jak uvádí tvůrci na stránce hry na Steamu.

Tagy: RPG pán prstenů otevřený svět

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.