zavřít

Max Payne: Valhalla je fan film, ze kterého oči nebolí

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Video autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Max Payne film s Markem Wahlbergem jsem nikdy neviděl, protože ke mně dolehly varovné signály,...

Max Payne film s Markem Wahlbergem jsem nikdy neviděl, protože ke mně dolehly varovné signály, abych to ve vlastním zájmu nedělal. Nemůžu teda říci, jestli je sedmiminutový kraťas Max Payne: Valhalla lepší, nebo horší, ale viděl jsem ho celý, v krku mě neškrábe, oči nebolí a hlava nehoří horečkou. Tak to asi nebude špatné. Vlastně se mi líbí, jak parta budoucích adeptů na Oskary ze Španělska vzdává holt své oblíbené herní sérii, aniž by hře podlézala a dospěla tím k trapnému výsledku, jak se to podařilo hned několika velkým filmovým adaptacím herních námětů.

Pokud jste fandové Maxe Payna, asi jste o celém projektu věděli a film už viděli. Pro jistotu tedy jen připomenu, že Max Payne: Valhalla je něco jako remake 6 let starého fanouškovského filmu Max Payne: The Beginning of the End od stejné party lidí. Rozdíl je v tom, že tenkrát teprve filmařinu začali studovat, zatímco nyní už se v ní rochní až po krk. A na výsledku je to znát. Šikovní kluci (a holky).

Tagy: akční fanfilm

Zdroje: maxpaynevalhalla.com

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.