zavřít

Man of Medan od tvůrců Until Dawn vás vezme na výlet lodí duchů

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Video autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Povídková série The Dark Pictures od tvůrců Until Dawn chce být ještě strašidelnější a rozvětvenější než příběh party studentů na chatě na kraji lesa. První z povídek, Man of Medan, vás vezme na výpravu lodí duchů a halloweenský trailer představuje postavu tajemného Kurátora.

Kurátor, nesoucí podobu i hlas britského herce Pipa Torrense, kterého můžete znát třeba ze seriálu Preacher, bude na rozdíl od pětice dříve oznámených protagonistů Man of Medan přítomný i v ostatních povídkách z antologie. Konání hrdinů sleduje zpovzdálí, je všudypřítomný a v podstatě supluje roli jakéhosi vypravěče.

Neexistuje v čase a ve své soukromé sbírce shromažďuje banální i nepravděpodobné příběhy života a smrti. Prý to dělá už tisíce let, ale nepamatuje si, kdy s tím začal a proč. Nyní však dostal příležitost k někomu promlouvat. K vám coby hráči.

Být sběratelem příběhů má svá pravidla, například by do nich správně neměl zasahovat, ale občas se trochu nechá unést. Ví o věcech, které by hráči mohly uniknout, ale nesmí na ně odkazovat přímo. Může vám ovšem napovídat, i když se připravte na to, že to budou nápovědy velmi kryptické, skoro až šifry.

Každá povídka z The Dark Pictures bude od těch ostatních oddělená, v novém prostředí a s jinými postavami. Man of Medan vypráví o pětici Američanů, kteří vyrazili na potápěčskou výpravu do Pacifiku, kde objeví vrak lodi z druhé světové války. Bouře je uvězní na otevřeném moři a slunná dovolená se promění v boj o přežití. Vy rozhodnete, kdo bude žít a kdo zemře, ale podobně jako v Until Dawn následky vašich činů často nebudou v první chvíli odhadnutelné.

První z povídek série The Dark Pictures vyjde na PC, PlayStation 4 a Xbox One někdy na začátku příštího roku.

Tagy: horor druhá světová válka potápění adventura příběhová

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.