Majitelé původní hry dostanou Darksiders: Warmastered Edition zdarma
zdroj: Archiv

Majitelé původní hry dostanou Darksiders: Warmastered Edition zdarma

30. 11. 2016 10:22 | Video | autor: Aleš Smutný |

War Never Changes. Tedy, pokud se na Válku nevrhnou o pár let později vývojáři z KAIKO a neprovedou mu HD facelift, jehož výsledkem je Darksiders: Warmastered Edition. Remasterovaná verze vyšla na PC, PS4, Wii U a Xbox One a pokud jste majiteli PC verze na Steamu a nebo GOG.com, mám pro vás dobrou zprávu – Warmastered Edition dostanete zdarma. A pokud jimi nejste, mám pro vás opět dobrou zprávu. Až do 2. prosince se na ní vztahuje výrazná sleva, takže na Steamu vás vyjde na 4 eura a GOG.com na 4,5 dolaru.

Lepší šanci vrátit se k téhle povedené bojovces příměsí akčního RPG už asi nebude. První Darksiders nebyla sice hra bez chyb, ale měla své kouzlo a její universum, v němž se Nebe a Peklo pustili do apokalyptické války bylo zajímavé. V prvním díle jste se zhostili role jednoho z apokalyptických jezdců Války, na kterého někdo ušil pořádnou boudu a tak se kromě zachraňování světa musel pustit i do řešení své nezáviděníhodné situace.

zdroj: Archiv

Samotná Warmastered Edition oproti původní verzi nabídne 1080p rozlišení, 60 FPS, dvojnásobné rozlišení textur, lepší renderování, postprocessing efekty, lepší stíny, prostě všechno o něco hezčí. Jak nová verze skoro sedm let staré hry vypadá si můžete prohlédnout jak na traileru, tak i na předělaném intru.

zdroj: Archiv

Nejnovější články