zavřít

Leviathan: Warships se připomíná hromsky vtipnou upoutávkou

iPhone Android Windows MAC

- Video autor: Ladislav Loukota Komentáře: 0

O sympatické taktické tahové strategii zaměřené na námořní bitvy Leviathan: Warships se už v únoru plnohodnotně rozpovídal Petr. Zmínil při tom všechno podstatné od bohatých multiplayerových možností přes cross-platformou povahu (PC, Mac, IOS a Android) až po kooperativní kampaň. Nejnovější trailer k tomu sice přidává pomálu novot, avšak jeho formální kvality ho střelhbitě katapultovaly do pozice nejlepší herní upoutávky roku 2013 (a to je teprve duben)!

Díky všem jeho komponentům od medového hlásku přes hudební doprovod muzakem/"hudbou z výtahů" až po údermé "Ship Just Got Real" se Leviathan: Warships právě vymanil z "kategorie generických her od Paradoxu" a dostal se do hledáčku jako jedna z nejzajímavější strategií v dohledu. Záběry přesto ukážou něco nového ohledně úprav lodí a připomenou přítomnost cloud savingu, díky čemuž je možné jednu misi načítat na různých mašinkách napříč platformami.

Leviathan: Warships si na oficiálním webu můžete najít zde – vývojáři přitom zrovna včera nabídli i živý přenos z hraní, takže se vyplatí novinky sledovat. Hra bude k dispozici skrze digitální distribuci ve snížené ceně a dostaví se snad už během léta.

...

Tagy: strategie humor tahová

Zdroje: Rock, Paper, Shotgun

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.