zavřít

Let's play vývojářů Deus Ex: Human Revolution je plný zajímavostí z vývoje

Windows PlayStation 3 Xbox 360 Wii U

- Video autor: Adam Homola Komentáře: 0

Deus Ex: Human Revolution vyšel už v roce 2011. V příštím roce ho bude následovat Deus Ex: Mankind Divided a tak si vývojáři po čtyřech letech sedli a natočili vlastní let's play Human Revolution. Nejde tedy o propagaci příštího dílu, byť ho tam samozřejmě ve videu také zmíní. Ani to není úplně klasický let's play, jako spíše hraní prokládané spoustou zajímavostí o vývoji, o hře a o rozhodnutích, která museli tvůrci udělat.

Některá rozhodnutí byla správná, jiná ne a šéf vývoje Jean-François Dugas společně s art directorem Jonathan Jacques-Belletêtem se nebojí kolikrát uznat, že některé detaily nedopadaly zrovna podle jejich představ. Všichni, které alespoň trošku zajímá vývoj, by si měli aktuální video dát povinně. Nejde přitom o odborné povídání, jako spíše o vzpomínání a perličky ze zákulisí.

Dozvíte se například která postavy měla být původně mladší, proč je Malik taková jaká je, proč se kamera při cut scénách chová zrovna takhle, nebo proč museli ze hry vyškrtnout jednu speciální čtvrť jen pro augmentované lidi. Video má sice skoro tři čtvrtě hodiny, ale opravdu za to stojí a to i v případě, pokud jste Deus Ex: Human Revolution nehráli.

Tagy: stealth akční sci-fi kyberpunk

Zdroje: tisková zpráva,YouTube

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.