zavřít

Launch trailer detektivky The Sinking City je plný spoilerů

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Switch Xbox One X

- Video autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Konečně je na dohled den, kdy vyjde odkládaná, očekávaná hra od tvůrců Sherlocka – hororová detektivka The Sinking City. Zatopené město plné tajemství očekává příjezd soukromého očka Charlese Reeda, který se pokusí přijít na kloub nejedné místní záhadě.

Město Oakmont a jeho vody se stanou vaším domovem. Velmi odpudivým, obludami prolezlým domovem, kde se nejde daleko pro násilí často spojené s rasismem. Ani Reedovi není prolévání krve cizí, i když ho takové činy přivádějí k šílenství.

The Sinking City je stejně jako předchozí tvorba studia Frogwares silně příběhová hra. Pokud se do ní hodláte pustit, doporučuji vám vynechat její launch trailer, který nešetří důležitými momenty ze hry. Teď vám záběry pravděpodobně nic neřeknou, ale po pár hodinách ve Oakmontu už byste litovali, že jste si následující trailer pustili.

The Sinking City vychází 27. června na PlayStationu 4, Xboxu One a PC, kde máte na výběr jen z Microsoft Storu a Epic Games Storu (viz náš článek o všech exkluzivitách Epicu). Hra ještě letos vyjde překvapivě i na Switchi.

Tagy: horor detektivka cthulhu otevřený svět

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.