zavřít

Kratos jako citlivka v hraném traileru na GoW: Ascension

PlayStation 3

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Začínám mít celkem dost toho, jak od úspěchu filmu 300: Bitva u Thermopyl vypadají všichni Sparťané vzešlí z amerického kontinentu stejně (tedy komiksově a na hony vzdálení realitě). Ne, že by ta stylizace ve svém kontextu vypadala špatně, ale proboha proč tak musí vypadat i v upoutávce na God of War: Ascension? Inu, protože má společnost nějaký obrázek zafixovaný a lépe se na něj navazuje.

Jakkoliv je ale tenhle trailer technicky dobře zpracovaný, moc mi nesedne k samotné sérii God of War. I ta linie s vyvražděnou rodinou vždy tak nějak ustupovala faktu, že prostě hrajete za psychopatického řezníka, který potřebuje záminku, proč někomu urvat hlavu holýma rukama, než právoplatný důvod. Takže když začnete z Krata dělat citlivku, vypadá to... divně. Tím spíše, že tenhle trailer ukazuje, proč by některé postavy neměly hledat svůj obraz v reálném světě.

Na Krata je tenhle herec prostě moc velká sušinka s umělou bradkou. Ale trailer podle mne plní svůj účel skvěle – má nalákat občasné hráče a upozornit je uprostřed Super Bowlu, že tahle hra existuje. A na to nepotřebujete záběry ze hry, ale „silné“ záběry. A jak říkám, technicky je na tom trailer skvěle...

Tagy: akční fantasy mytologie

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.