zavřít

Když v The Evil Within 2 narazíte na živého člověka, radši mu nevěřte – mohl by to být psychotický fotograf

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro

- Video autor: Václav Pecháček Komentáře: 0

Sebastianu Castellanosovi, hlavnímu hrdinovi hororu The Evil Within 2, se nejspíš po novém příběhovém traileru trochu uleví. Sice se tam na něj jako obvykle sesypávají groteskně příšerná monstra, ale zároveň se ukazuje, že v pokrouceném, děsivém světě nebude jediným člověkem, který nemá místo obličeje chapadla. Čeká tam na něj jakýsi divný kněz, po zuby ozbrojená paní… a dokonce i jeho pohřešovaná dcera Lily.

Video tentokrát nevsází na nepříjemnou atmosféru plíživého zla, a místo toho rozjíždí heavymetalovou řežbu. Sebastian střílí, bodá, seká, a vůbec mu nevadí, že se mezi jeho nepřátele řadí morový doktor s plamenometem či obrovské, nafouklé, boláky pokryté cosi. Když jste si noční můrou prošli jednou, nejspíš se s ní snáze vypořádáte i podruhé.

Situace je o to jednodušší, že Sebastian narazí i na některé přeživší agenty organizace Mobius, kteří mu možná budou ochotní pomoci. Ale na ostatní živáčky je potřeba si dávat pozor. Platí to nejen o zmiňovaném knězi, ale například také o jednookém fotografu Stefanovi. Pro něj je ideál krásy představován přesným okamžikem, kdy člověk zemře. A místo toho, aby čekal na přechodech a doufal, že se přiřítí nezodpovědný řidič, se pochopitelně rozhodl vzít věci do vlastních rukou.

The Evil Within 2 odhalí svou zdeformovanou hlavu přesně za měsíc, 13. října, a vyjde na PC, PS4 i Xbox One za 60 €.

Tagy: horor akční 3rd person third person E3 2017

Zdroje: All Games Delta

Kupte na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.