zavřít

Každý nepřítel má v Prey svůj smysl a roli v rámci tamního ekosystému

PlayStation 4 PC Xbox One

- Video autor: Adam Homola Komentáře: 0

Na vesmírné lodi Talos I. budete v kůži Moragana Yu bojovat s nepřátelskými monstry schovávajícími se za obecným označením Typhon. Typhonů je v Prey několik druhů a na každého platí něco jiného. Takové je poselství nového videa z chystaného akčního RPG od Arkane Studios. Typhon začal jako experiment, který se záhy přerodil v regulérní nákazu pestrých vetřelců. Vývojáři z Arkane na webu hry prozradili, že nechtěli sklouznout k „orkům s laserovými puškami“ a udělat jen obyčejná nudná monstra.

Proto vznikl Typhon, který působí tajemný, neznámým a paranormálním dojmem. Cílem tvůrců bylo mimo jiné budit dojem neznámého a nevyzpytatelného chování všech monster. Všechno to začíná Mimicem, který zde plní roli výzvědné jednotky.

Mimic se schovává, vysává energii jiným živoucím tvorům. Když má Mimic dostatek energie, může se spojit s jiným a vytvořit tak Weavera. Ten už má víc rolí a může vytvořit zase Coral – barevnou substanci, jejíž účel tvůrci zatím ještě tají. Weaver umí také vytvářet Phantomy, kteří chrání jiné Typhony.

Mimic je pouze jedním z několika příkladů, které vám nové video předvede. O různých typech Typhonů jsme už ostatně psali v minulosti a vývojáři se o nich znovu trochu rozepsali na webu hry. Mimozemské hrozbě se budete moct postavit už 5. května, kdy Prey vyjde na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Tagy: akční sci-fi FPS

Zdroje: Bethesda.net

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.