Každý nepřítel má v Prey svůj smysl a roli v rámci tamního ekosystému
zdroj: tisková zpráva

Každý nepřítel má v Prey svůj smysl a roli v rámci tamního ekosystému

16. 3. 2017 17:59 | Video | autor: Adam Homola |

Na vesmírné lodi Talos I. budete v kůži Moragana Yu bojovat s nepřátelskými monstry schovávajícími se za obecným označením Typhon. Typhonů je v Prey několik druhů a na každého platí něco jiného. Takové je poselství nového videa z chystaného akčního RPG od Arkane Studios. Typhon začal jako experiment, který se záhy přerodil v regulérní nákazu pestrých vetřelců. Vývojáři z Arkane na webu hry prozradili, že nechtěli sklouznout k „orkům s laserovými puškami“ a udělat jen obyčejná nudná monstra.

Proto vznikl Typhon, který působí tajemný, neznámým a paranormálním dojmem. Cílem tvůrců bylo mimo jiné budit dojem neznámého a nevyzpytatelného chování všech monster. Všechno to začíná Mimicem, který zde plní roli výzvědné jednotky.

Mimic se schovává, vysává energii jiným živoucím tvorům. Když má Mimic dostatek energie, může se spojit s jiným a vytvořit tak Weavera. Ten už má víc rolí a může vytvořit zase Coral – barevnou substanci, jejíž účel tvůrci zatím ještě tají. Weaver umí také vytvářet Phantomy, kteří chrání jiné Typhony.

zdroj: tisková zpráva

Mimic je pouze jedním z několika příkladů, které vám nové video předvede. O různých typech Typhonů jsme už ostatně psali v minulosti a vývojáři se o nich znovu trochu rozepsali na webu hry. Mimozemské hrozbě se budete moct postavit už 5. května, kdy Prey vyjde na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Nejnovější články