zavřít

Každý nepřítel má v Prey svůj smysl a roli v rámci tamního ekosystému

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Video autor: Adam Homola Komentáře: 0

Na vesmírné lodi Talos I. budete v kůži Moragana Yu bojovat s nepřátelskými monstry schovávajícími se za obecným označením Typhon. Typhonů je v Prey několik druhů a na každého platí něco jiného. Takové je poselství nového videa z chystaného akčního RPG od Arkane Studios. Typhon začal jako experiment, který se záhy přerodil v regulérní nákazu pestrých vetřelců. Vývojáři z Arkane na webu hry prozradili, že nechtěli sklouznout k „orkům s laserovými puškami“ a udělat jen obyčejná nudná monstra.

Proto vznikl Typhon, který působí tajemný, neznámým a paranormálním dojmem. Cílem tvůrců bylo mimo jiné budit dojem neznámého a nevyzpytatelného chování všech monster. Všechno to začíná Mimicem, který zde plní roli výzvědné jednotky.

Mimic se schovává, vysává energii jiným živoucím tvorům. Když má Mimic dostatek energie, může se spojit s jiným a vytvořit tak Weavera. Ten už má víc rolí a může vytvořit zase Coral – barevnou substanci, jejíž účel tvůrci zatím ještě tají. Weaver umí také vytvářet Phantomy, kteří chrání jiné Typhony.

Mimic je pouze jedním z několika příkladů, které vám nové video předvede. O různých typech Typhonů jsme už ostatně psali v minulosti a vývojáři se o nich znovu trochu rozepsali na webu hry. Mimozemské hrozbě se budete moct postavit už 5. května, kdy Prey vyjde na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Tagy: akční sci-fi FPS

Zdroje: Bethesda.net

Kupte na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.