zavřít

Kaká odpovídá fanouškům FIFA 12

Windows Wii PlayStation 3 PlayStation 2 Xbox 360 VITA

- Video autor: levis Komentáře: 0

EA Sports požádali maskota letošního ročníku FIFA 12, hráče Realu Madrid Kaká, aby si sedl před kameru a zodpověděl několik otázek fanoušků. Ačkoliv jde o promoakci nové Fify, Kaká v následujícím videu mluví pouze o sobě a světě skutečného fotbalu, nikoliv samotné hře. Za nejlepší gól označí kop, který dal v roce 2007 v Lize mistrů v zápase proti Manchesteru United, nejraději prý relaxuje po boku své manželky, syna a čerstvě narozené dcery atd.

Kaká si prý od malička chtěl zahrát po boku Ronalda, což se mu splnilo v národním týmu i AC Milan, a jak sám správně dodává, v téhle fázi své sportovní kariéry už prakticky nejsou hráči, po jejichž boku nestál - načež Kaká vypočítává všechny od Rivadla a Roberta Carlse až po Cafúa nebo Cristiana Ronalda. A fanoušci? "Fanoušci jsou zásadní. Když hrajete doma nebo je nerozhodný stav, fanoušci jsou extra motivace, povzbudí vás psychologicky a cítíte na trávníku, jak jsou nabití," říká ve videu. "Je pro mě velkou poctou, že mohu být na obálce FIFA 12, vždyť ji budou hrát miliony lidí." Budete se mezi ně počítat i vy?

Tagy: fotbal

Zdroje: YouTube

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.