zavřít

Hudbu ke Conan Exiles bude mít na starosti skladatel z Age of Conan

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Pokud máte pocit, že Conan Exiles bude na půli cesty k tomu přerodit se ze survival hry stylu Rust ke klasickému MMO jako byla Age of Conan, nové oznámení Funcomu vám tento dojem ještě potvrdí. Hudbu ke Conan Exiles totiž složí Knut Avenstroup Haugen, který stojí za hudebním doprovodem právě k Age of Conan.

Ukázku z Haugenovy tvorby pro novou conanovskou hru si můžete poslechnout ve videu níže a je v ní celkem dobře slyšet inspirace monumentálním soundtrackem Basila Poledourise.

Samozřejmě, Funcom si obnovení spolupráce pochvaluje. „Jsme opravdu nadšení, že můžeme znovu spolupracovat s Knutem. Hudba, jíž složil pro Age of Conan patří mezi to nejlepší, co v rámci her uslyšíte a pomohla vdechnout život do světa Hyborie pro miliony hráčů z celého světa. Slyšeli jsme něco z jeho práce pro Conan Exiles a můžeme říct, že se hráči mají nač těšit.“

Těšit se rozhodně mohou i na early access, který bude na PC spuštěný 31. ledna a na Xbox One pak na jaře příštího roku.

Tagy: fantasy multiplayer survival sandbox

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.