Hrstka vybraných si vyzkoušela The Division a jejich dojmy jsou ryze pozitivní
zdroj: tisková zpráva

Hrstka vybraných si vyzkoušela The Division a jejich dojmy jsou ryze pozitivní

17. 12. 2015 12:36 | Video | autor: Honza Konfršt |

15 nejaktivnějších členů komunity si Ubisoft pozval do svých kanceláří k tomu, aby vyzkoušeli aktuální build Tom Clancy’s The Division. Těžko bychom mohli očekávat výběr jiných než těch ryze pozitivních reakcí, i tak se ale z přiloženého videa dozvídáme hodně zajímavých informací a hlavně můžeme vidět pár desítek vteřin dosud neviděných záběrů přímo ze hry.

První pochvalná slova jsou namířena směrem ke zpracování New Yorku – metropole je údajně zpracovaná s nevídanou mírou detailů a především je ve hře vidět krásný cit pro zobrazení města po jeho vlastním neutěšeném pádu. New York v The Division zkrátka postihla katastrofa a vývojářům z Ubisoftu (na hře spolupracují studia Massive, Reflections, Red Storm a Annecy) se podařilo vystihnout rozpad společnosti. A co přesně se v New Yorku v The Division přihodilo, to již připomínáme původním oznámením hry z E3 roku 2013.

Další pochvala se týká možnosti užít si hru jak v sólo režimu, tak i v kooperaci s ostatními. Zábava je to prý v obou případech a samotná týmová hra může začít přiblížením se k živému hráči a stiskem jediného tlačítka. Ovšem jak jsme viděli již v nejednom z minulých videí, málokdy tušíme, kdo je ve finále přátelský a komu jde naopak pouze o vlastní prospěch a vrazí vám nůž do zad. Nebo něco horšího.

V mírném náhledu můžeme také spatřit vývoj postavy, frenetické přestřelky a především všechnu tu nádheru okolo. The Division zkrátka vypadá zajímavě a jsme jen sami zvědaví na to, jaké si budeme moci 8. března udělat dojmy z plné verze hry.

zdroj: Archiv

Nejnovější články