Hollywoodský trailer na Halo 5 ukazuje proměnu hrdiny v renegáta
zdroj: tisková zpráva

Hollywoodský trailer na Halo 5 ukazuje proměnu hrdiny v renegáta

12. 10. 2015 18:57 | Video | autor: Honza Konfršt |

Koncem minulého týdne jsme vás informovali o tom, že je Xbox One exkluzivita Halo 5: Guardians hotová, potažmo jsme vám zprostředkovali představení přepracovaného editoru map. A zhruba dva týdny před vydáním se teď můžete podívat na obvyklý launch trailer, který se soustředí především na příběhovou složku hry, která však nabídne hlavně kooperativní režim až pro čtyři hráče.

Z ukázky vyplývá, že lidstvu jde opět o krk - kdysi v budoucnosti se během 72 hodin odmlčí za doprovodu mohutných explozí a destrukce pět kolonií. Jde o průšvih globálního charakteru, takže je třeba vesmír opět zachránit.

Potřebovat k tomu budete zhruba 8 – 12 hodin času - minimálně napoprvé, nebo pokud hodláte hrát sami, protože jednou z předností otevřených lokací v Halo 5 je velká míra znovuhratelnosti, zejména při preferované hře v kooperaci. A pak je tu samozřejmě ještě multiplayer, který by měl Halo 5 držet na výsluní žebříčků nejhranějších Xbox One dlouhé roky, stejně jako v případě předchozích dílů série. Uvidíme, už za zhruba dva týdny...

zdroj: Archiv

Nejnovější články