zavřít

Hlavní hrdina Assassin's Creed Rogue loví nepřátele až na konci světa

PlayStation 3 Xbox 360

- Video autor: Adam Homola Komentáře: 0

Z Assassin's Creed Rogue jsme viděli už dost herních záběrů na to, abychom si troufli hru zařadit někam po boku loňského dílu Black Flag. Definitivně si ale kvality AC Rogue (PS3, X360) a rozdíl oproti Assassin's Creed: Unity (PC, PS4, Xbox One) ověříme až 11. listopadu. Mezitím ale tvůrci připravili (jistě ne poslední) trailer se záběry ze hry, na jehož záběrech se hlavní hrdina Shay vydá po stopách asasínů až na konec světa.

Alespoň tak popisuje svou misi Shay, a jak už asi víte a sami v traileru uvidíte, dojde i na vítanou změnu prostředí - z velkých měst a Karibiku se přesuneme na ledové pláně severního Atlantiku a do New Yorku. Shay nejdřív na začátku vyklopí část svého životního příběhu. Dříve býval asasínem, ale pak se všechno změnilo a teď pro změnu bývalé kolegy loví. Doslova.

Assassin's Creed Rogue vyjde 11. listopadu na PlayStation 3 a Xbox 360. PCčkáři a majitelé nových konzolí se ve stejný den dočkají Assassin's Creed: Unity.

Tagy: Assassin's Creed (série) akční adventura historická 3rd person third person

Zdroje: YouTube

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.