Halo Wars 2 vás připravuje na blížící se válku s Atrioxem
zdroj: Vlastní
Video

Halo Wars 2 vás připravuje na blížící se válku s Atrioxem

7. 2. 2017 10:00 | autor: Aleš Smutný |

Přemýšlím, kdy naposled měla nějaká realtime strategie podobně nadupané a pěkné trailery, jako Halo Wars 2. Nejnovější trailer, který nese i označení „launch,“ dva týdny před vydáním hry, je složený jen a výhradně z filmečků a moc hezky se na ně dívá. Až byste skoro zapomněli, že ze samotné hry neukáže nic, což je RTS sice pochopitelné (ovládání malých jednotek už nevypadá tak epicky), ale pořád prohřešek.

Je také trochu zklamáním, že trailer opět jen opakuje již známé věci o Atrioxovi. Že jde o rebela, proti němuž neuspěl celý Covenant, že Cutter a Spirit of Fire nemají šanci a… to je vše. Nic, co bychom neslyšeli už v předchozích videích. Nicméně, i tak se na celý klip dobře dívá a stojí za připomenutí, že za animacemi stojí studio Blur, které se specializuje na trailery (dělalo třeba vynikající videa k Star Wars: The Old Republic) a do univerza Halo výrazně zasáhlo při remasterování Halo 2 pro Master Chief Collection.

zdroj: Archiv

V Halo Wars 2 pak Blur vytvořili všechny filmečky, které ve hře uvidíte, přičemž režiséra dělal Dave Wilson, který stál za filmečky k prvnímu dílu. První díl vyjde v remasterované edici, ale bohužel, stále je k dostání jen v rámci Ultimate Edition společně s druhým dílem. Pochybuji, že by si někdo koupil remaster prvního dílu a pak už si nekoupil druhý, ale bylo by hezké moci si předělávku jedničky dokoupit samostatně.

Halo Wars 2 vychází 21. února na Xbox One a PC, přičemž u hry funguje Xbox Play Anywhere, což znamená, že vlastnictví na jedné platformě vám ji automaticky dá i na druhé. Pokud jste si ale předobjednali Ultimate Edition, zahrajete si už 17. února.

 

Nejnovější články