zavřít

Gran Turismo Sport brzy spustí uzavřenou betu

PlayStation 4

- Video autor: Václav Pecháček Komentáře: 0

Očekávaná závodní hra Gran Turismo Sport, která měla původně vyjít už na konci loňského roku, se chystá do uzavřené bety. Ta bude rozdělená na několik fází, a špatnou zprávou pro téměř všechny naše čtenáře je fakt, že do té první začínající 17. března budou zařazeni pouze majitelé PS4 ze Spojených států. Evropa přijde na řadu v druhé fázi, ale ani tak se samozřejmě okamžitě nedostane na všechny zájemce. Nicméně i tak můžete zkusit své štěstí a přihlásit se zde.

Pokud se stanete jedním z vybraných šťastlivců, můžete se těšit na každodenní rotaci aut (z celkového počtu 140) i závodních okruhů (těch je 19), a samozřejmě na bleskurychlé závody proti ostatním hráčům. Taky uvidíte, co vývojáři v Polyphony vymysleli s novým „řidičským profilem“, který bude sledovat například férovost vaší jízdy a chování nebo celkovou rychlost a výkony, kterých v závodech dosahujete. To všechno by následně mělo vyústit v mnohem lépe vybalancovaný matchmaking.

V první fázi bety, a je možné, že i v těch pozdějších, budou servery otevřené pouze v určitou denní dobu a na omezený čas, takže nečekejte, že u Gran Turismo Sport před vydáním prosedíte dlouhé desítky hodin. Úvodní nakouknutí do jedné z nejočekávanějších závodních her současnosti ale ani tak určitě nebude špatná jednohubka. Plná verze by měla vyjít někdy v průběhu letošního roku exkluzivně na PlayStation 4.

Tagy: Závodní

Zdroje: tisková zpráva,All Games Delta

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.